W trosce o Twoją skórę

produkty PCA SKIN

W trosce o Twoją skórę

„Zadbaj o zdrowie swojej skóry. Zaufaj ekspertom” – to słynne hasło PCA Skin. Ich laboratorium jest absolutnym liderem w tworzeniu zaawansowanych i innowacyjnych formuł peelingów chemicznych. Preparaty tworzone są w Stanach Zjednoczonych, przeznaczone jedynie dla profesjonalistów po odpowiednim przeszkoleniu. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz współpraca z 60 krajami na świecie sprawiają, że amerykańska marka PCA Skin cieszy się niesłabnącym zaufaniem Pacjentów. Doceniana przede wszystkim za metody skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych, jak również codziennej pielęgnacji. Preparaty marki PCA Skin łączą w sobie osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowszych technologii. Z tego powodu są dostępne wyłącznie w renomowanych klinikach i gabinetach kosmetologicznych na całym świecie.

 

Wysoko postawiona poprzeczka wynikająca z pasji w dążeniu do doskonałości sprawiły, że rezultaty terapii produktami PCA Skin przerosły oczekiwania założycieli firmy. Ich produkty są szczególnie skuteczne w leczeniu różnorodnych schorzeń i defektów skóry jak: trądzik, trądzik różowaty, łuszczyca, przebarwienia czy zmarszczki. Preparaty PCA Skin zawierają najnowsze, medycznie wyselekcjonowane składniki o aktywnym działaniu złuszczającym, odżywczym, nawilżającym i regenerującym. Gotowe formuły w pierwszej kolejności przechodzą badania kliniczne. Co ważne, PCA Skin nie wykonuje ani nie akceptuje testów na zwierzętach! #crueltyfree

 

Peelingi PCA Skin to bez wątpienia jedne z najbardziej zaawansowanych peelingów chemicznych. Ich formuły oparte są na kwasie TCA, kwasie mlekowym, kwasie kojowym czy azelainowym. Głębokość i moc terapii jest indywidualnie dobierana do potrzeb skóry, dzięki czemu zabiegi są bezpieczne i skuteczne.

Markę wyróżnia ich filozofia składająca się z 3 zasad:

  • zasada małych dawek – czyli obalenie mitu, że jeżeli coś działa w małej ilości to w większej zadziała lepiej. Jest to nieprawdą, ponieważ działając zbyt agresywnie możemy pogorszyć stan skóry. Jednak naszym celem jest progresywna terapia, tak więc wybór małych dawek oraz mniej drastycznych rozwiązań jest najlepszym wyborem dla skóry.
  • pozostawienie peelingów na skórze – tak, peelingów PCA Skin nie zmywamy ani nie neutralizujemy! To wszystko dzięki opracowanej technologii samo neutralizowania się peelingów. Ponadto, kosmetolog znając potrzeby skóry ma możliwość nakładania mieszanki kwasów. Głębokość penetracji oraz moc terapii jest kontrolowana przez specjalistę poprzez ilość nakładanych warstw co daje możliwość działania na różnych poziomach warstw skóry.
  • zdrowa skóra to piękna skóra- aby osiągnąć ten cel niezbędne jest uzupełnienie i wsparcie terapii gabinetowej odpowiednio dobraną pielęgnacją domową. Produkty do codziennej pielęgnacji posiadają wysokiej jakości produkty bogate w kwasy AHA, peptydy, retinol oraz wiele innych zaawansowanych składników aktywnych. Tylko takie połączenie gwarantuje najlepsze efekty i utrzymanie efektów zabiegów gabinetowych.

Zadbanie o skórę twarzy z pewnością wpłynie korzystnie na jej zdrowie i kondycję. A przecież zdrowa skóra to piękna skóra!

 

UdostępniJ: