Diagnostyka komputerowa Observ 520x Wrocław

Komputerowe badanie skóry twarzy urządzeniem Observ 520x

Komputerowa diagnostyka skóry urządzeniem Observ 520x. Najnowocześniejsza technologia do analizy kondycji skóry twarzy.

Opis zabiegu badania skóry twarzy

Urządzenie OBSERV 520x umożliwia nam zaobserwowanie nawet subtelnych oznak starzenia się skóry oraz innych jej zaburzeń od ZEWNĘTRZNEJ warstwy, aż do jej GŁĘBSZYCH warstw.

Decydując się na diagnostykę skóry twarzy, stworzymy dla Ciebie indywidualny Beauty Plan skutecznych zabiegów i najbardziej dopasowaną pielęgnację domową.

FAQ

 • Jakie korzyści otrzymuje po komputerowej diagnostyce skóry?

  Po komputerowej diagnostyce skóry z urządzeniem Observ-520x, otrzymasz przede wszystkim pewne i szczegółowe informacje na temat stanu Twojej skóry. Dzięki takim możliwościom, zdjęciom i informacjom będziemy w stanie dostosować indywidualną pielęgnację dla Twojej skóry oraz plan zabiegowy.

  Raport z diagnostyki skóry wraz ze zdjęciami i Beauty Planem otrzymasz na swój adres e-mail.

  Zapewniamy Ci wartościową konsultację i współpracę z naszym specjalistą, gwarantując wsparcie i profesjonalną pomoc w dążeniu do osiągnięcia Twoich celów.

 • Co pokazuje badanie skóry?

  Komputerowa diagnostyka skóry obejmuje analizę różnych parametrów skóry i pokazuje nawet ukryte problemy, które są niewidoczne gołym okiem, ale mogą pojawić się z czasem. Badanie to obejmuje takie aspekty jak tekstura skóry, drobne linie i zmarszczki, różnego rodzaju przebarwienia (w tym przebarwienia posłoneczne, melasmę, piegi oraz przebarwienia pozapalne), wielkość porów, teleangiektazje oraz rumień.

  Ponadto, ocenia stopień nawilżenia skóry, poziom produkcji sebum, zanieczyszczenia skóry oraz jędrność skóry. Możemy również wykryć zmiany chorobowe, w tym poważne i niebezpieczne zmiany nowotworowe. • Dlaczego warto poddać się badaniu skóry twarzy?

  Precyzja analizy, którą zapewnia zaawansowane urządzenie, pozwala na dokładne zidentyfikowanie stanu skóry jej kondycji i najdrobniejszych zmian. To nie tylko pomaga upewnić się, czy Twoja obecna pielęgnacja jest odpowiednia, ale także umożliwi  dostosowanie terapii do Twoich konkretnych potrzeb i celów.

  Otrzymasz spersonalizowane zalecenia dotyczące pielęgnacji i zabiegów na Twój adres e-mail, co ułatwi Ci dbanie o skórę w codziennej pielęgnacji. Szczegółowo będziesz mieć wypisane jak używać, w jakiej kolejności produkty do pielęgnacji domowej. Nauczymy Cię jak dbać o skórę.

  Regularnie na wizytach u nas wykonujemy kolejne zdjęcia i analizujemy zmiany, aby ustalić cele. Wszystkie fotografie przedstawiające efekty zabiegów w czasie trwającej kuracji są wykonane w tych samych warunkach i oświetleniu, co gwarantuje uczciwą prezentację rezultatów. Dzięki temu, jako Pacjent, możesz być pewien, że widzisz rzeczywiste i nieedytowane efekty terapii.

  Po diagnostyce, opieka i współpraca z naszym specjalistą jest kontynuowana, zapewniając Ci wsparcie i profesjonalną pomoc w dążeniu do osiągnięcia Twoich oczekiwanych efektów.

 • Czy w trakcie diagnostyki dowiem się jakich używać kosmetyków?

  Tak, w trakcie konsultacji komputerowej diagnostyki otrzymasz rekomendacje i zalecenia dotyczące składników aktywnych w kosmetykach do pielęgnacji domowej oraz konkretne produkty profesjonalne, które będą dobrane indywidualnie do Twojego typu skóry i jej potrzeb.

  Jesteśmy pewni działania produktów profesjonalnych, które rekomendujemy. Nie obawiaj się, że będzie konieczności zmiany wszystkich produktów do pielęgnacji od razu – czasami wystarczy wprowadzenie jednego konkretnego produktu profesjonalnego. Z czasem, stopniowo możesz wprowadzać zmiany w swojej pielęgnacji. 

 • Jak przygotować się do zabiegu badana skóry twarzy?

  Na diagnostykę skóry twarzy należy przyjść bez makijażu. Demakijaż należy wykonać (jeśli jest możliwość) najlepiej na minimum 1 godzinę przed wizytą. Jeśli nie masz takiej możliwości, nie martw się, demakijaż wykonamy u nas w gabinecie.

 • Ile czasu trwa konsultacja diagnostyki urządzeniem Observ 520x?

  Konsultacja trwa około 45 – 60 minut. Pierwsze 5 minut to czas na wykonanie zdjęć, które są kluczowe dla dokładnej analizy. Następnie przechodzimy do konsultacji, gdzie dokładnie analizujemy wszystkie wykonane zdjęcia. Podczas konsultacji masz okazję zadać pytania, które Cię nurtują. Omawiamy Twój obecny plan pielęgnacji oraz ustalamy cele dotyczące kondycji Twojej skóry. 

  Czas konsultacji przeprowadzamy precyzyjnie i starannie, aby zapewnić Ci kompleksową opiekę i najlepsze rezultaty.

Opinie o zabiegu

Komputerowa analiza skóry twarzy Observ 520x składa się z następujących etapów:

 1. Analiza skóry – przy użyciu nowoczesnego urządzenia Observ 520x zabierzemy Cię w wizualną podróż przez różne warstwy Twojej skóry i odkryjemy indywidualne jej potrzeby.
 2. Diagnoza – precyzyjnie ocenimy stan Twojej skóry. Przedyskutujemy z Tobą wszelkie zmiany, zaburzenia czy problemy, które zaobserwujemy.
 3. Plan kuracji – po diagnozie opracujemy kompletny plan zabiegów, które idealnie wpiszą się w potrzeby Twojej skóry twarzy.
 4. Pielęgnacja domowa – dzięki wykonaniu zdjęć i analizie skóry, każdy Pacjent otrzymuje spersonalizowany raport na e-mail, który zawiera indywidualnie dobrany plan Terapii oraz pielęgnacji domowej, która poprawi kondycję skóry twarzy oraz przyczyni się do osiągnięcia znacznie lepszych efektów kuracji.
 5. Kontrola skóry – w trakcie lub po zakończonej terapii dajemy możliwość wykonania  bezpłatnej diagnostyki porównawczej. Zdjęcia porównawcze wykonywane są zawsze w takich samych warunkach, dzięki czemu precyzyjnie ocenimy postępy terapii.

Jaką technologię posiada urządzenie Observ 520x do diagnostyki komputerowej?

Poszczególne tryby analizy skóry – światło równolegle spolaryzowane i krzyżowo spolaryzowane, prawdziwe UV i lampa Wood’a dostarczają materiały analityczne, które pomagają zidentyfikować przyczynę niedoskonałości skóry.

Observ 520 x wykorzystuje różne opatentowane diody LED i wiele technologii filtrowania, zapewniając znacznie większą dokładność, co pozwala zdiagnozować:

 • Uszkodzenia skóry,
 • Przebarwienia i problemy z pigmentacją
 • Zmiany naczyniowe / zapalne
 • Obszary skóry uwrażliwionej
 • Trądzik różowaty wczesne stadium
 • Wydzieliny bakteryjne / zanieczyszczenie
 • Trądzik zapalny i aktywność gruczołów łojowych
 • Odwodnienie
 • Kondycję skóry

Dzięki komputerowej diagnostyce skóry twarzy, możliwe jest wykrycie wczesnych zmian problemów ze skórą i podjęcie działań prewencyjnych, które zapobiegną pogłębianiu się tych problemów.

Wczesna diagnostyka komputerowa może również pomóc w wykryciu zmian, które mogą być oznaką poważniejszych chorób skóry, co umożliwia szybszą i skuteczniejszą interwencję.

Dlatego też, regularne wykonywanie diagnostyki może być kluczowe dla zachowania zdrowej i pięknej skóry przez wiele lat.

Właściwe dbanie o skórę, zarówno profilaktycznie jak i terapeutycznie, może pomóc uniknąć problemów z cerą i utrzymać ją w dobrym stanie przez długi czas.

Cennik

Diagnostyka komputerowa299 zł

*Przy wykonanym zabiegu badanie skóry twarzy tego samego dnia, diagnostyka komputerowa urządzeniem Observ 520x jest z rabatem 10%

Jak możemy Tobie pomóc?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i dostarczyć Ci potrzebne informacje.

Napisz krótko, co Cię interesuje lub jakie masz pytania dotyczące naszych usług.