Diagnostyka komputerowa Observ 520x Wrocław

Komputerowe badanie skóry twarzy urządzeniem Observ 520x

Komputerowa diagnostyka skóry urządzeniem Observ 520x. Najnowocześniejsza technologia do analizy kondycji skóry twarzy.

Opis zabiegu badania skóry twarzy

Urządzenie OBSERV 520x umożliwia nam zaobserwowanie nawet subtelnych oznak starzenia się skóry oraz innych jej zaburzeń od ZEWNĘTRZNEJ warstwy, aż do jej GŁĘBSZYCH warstw.

Decydując się na diagnostykę skóry twarzy, stworzymy dla Ciebie indywidualny Beauty Plan skutecznych zabiegów i najbardziej dopasowaną pielęgnację domową.

Komputerowa analiza skóry twarzy Observ 520x składa się z następujących etapów:

 1. Analiza skóry – przy użyciu nowoczesnego urządzenia Observ 520x zabierzemy Cię w wizualną podróż przez różne warstwy Twojej skóry i odkryjemy indywidualne jej potrzeby.
 2. Diagnoza – precyzyjnie ocenimy stan Twojej skóry. Przedyskutujemy z Tobą wszelkie zmiany, zaburzenia czy problemy, które zaobserwujemy.
 3. Plan kuracji – po diagnozie opracujemy kompletny plan zabiegów, które idealnie wpiszą się w potrzeby Twojej skóry twarzy.
 4. Pielęgnacja domowa – dzięki wykonaniu zdjęć i analizie skóry, każdy Pacjent otrzymuje spersonalizowany raport na e-mail, który zawiera indywidualnie dobrany plan Terapii oraz pielęgnacji domowej, która poprawi kondycję skóry twarzy oraz przyczyni się do osiągnięcia znacznie lepszych efektów kuracji.
 5. Kontrola skóry – w trakcie lub po zakończonej terapii dajemy możliwość wykonania  bezpłatnej diagnostyki porównawczej. Zdjęcia porównawcze wykonywane są zawsze w takich samych warunkach, dzięki czemu precyzyjnie ocenimy postępy terapii.

Jaką technologię posiada urządzenie Observ 520x do diagnostyki komputerowej?

Poszczególne tryby analizy skóry – światło równolegle spolaryzowane i krzyżowo spolaryzowane, prawdziwe UV i lampa Wood’a dostarczają materiały analityczne, które pomagają zidentyfikować przyczynę niedoskonałości skóry.

Observ 520 x wykorzystuje różne opatentowane diody LED i wiele technologii filtrowania, zapewniając znacznie większą dokładność, co pozwala zdiagnozować:

 • Uszkodzenia skóry,
 • Przebarwienia i problemy z pigmentacją
 • Zmiany naczyniowe / zapalne
 • Obszary skóry uwrażliwionej
 • Trądzik różowaty wczesne stadium
 • Wydzieliny bakteryjne / zanieczyszczenie
 • Trądzik zapalny i aktywność gruczołów łojowych
 • Odwodnienie
 • Kondycję skóry

Dzięki komputerowej diagnostyce skóry twarzy, możliwe jest wykrycie wczesnych zmian problemów ze skórą i podjęcie działań prewencyjnych, które zapobiegną pogłębianiu się tych problemów.

Wczesna diagnostyka komputerowa może również pomóc w wykryciu zmian, które mogą być oznaką poważniejszych chorób skóry, co umożliwia szybszą i skuteczniejszą interwencję.

Dlatego też, regularne wykonywanie diagnostyki może być kluczowe dla zachowania zdrowej i pięknej skóry przez wiele lat.

Właściwe dbanie o skórę, zarówno profilaktycznie jak i terapeutycznie, może pomóc uniknąć problemów z cerą i utrzymać ją w dobrym stanie przez długi czas.

FAQ

 • Jak przygotować się do zabiegu badanie skóry twarzy?

  Na diagnostykę skóry twarzy należy przyjść bez makijażu. Demakijaż należy wykonać (jeśli jest możliwość) najlepiej na minimum 1 godzinę przed wizytą.

 • Ile trwa zabieg diagnostyki twarzy urządzeniem Observ 520x?

  Czas trwania diagnostyki – 45 minut

Cennik

Diagnostyka komputerowa299 zł

*Przy wykonanym zabiegu badanie skóry twarzy tego samego dnia, diagnostyka komputerowa urządzeniem Observ 520x jest z rabatem 10%