Ginekologia estetyczna Wrocław

Ginekologia estetyczna

EXILIS ELITE, to przeło­mowy, niein­wazyjny sys­tem do przeprowadza­nia niechirur­gicznego obkur­cza­nia warg sro­mowych oraz do zwięk­szenia satys­fakcji seksualnej.

Czas trwania
Czas trwania
45 min
Ilość zabiegów
Ilość zabiegów
4 - 8
Diagnostyka
Znieczulenie
Nie
Znieczulenie
Częstotliwość
14 dni

Opis zabiegu ginekologii estetycznej

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny, która zajmuje się poprawą wyglądu i funkcji intymnych obszarów kobiecego ciała. Jednym z innowacyjnych urządzeń wykorzystywanych w ginekologii estetycznej jest Exilis Elite.

Exilis jako jedyne urządzenie tego rodzaju, oferuje nieinwazyjną alternatywę dla zabiegu labioplastyki. Działanie opiera się na zastosowaniu dwóch zaawansowanych technologii w połączeniu z kontaktowym chłodzeniem.

ULTRADŹWIĘKI + RF (monopolarna fala radiowa) = REMODELING KOLAGENU

Ta nowoczesna nieinwazyjna technologia sprawia, że zabiegi są niezwykle skuteczne, szybkie oraz zapewniają doskonałe i długotrwałe efekty widoczne już po pierwszej sesji zabiegowej. Głębokość oddziaływania termicznego jest dokładnie kontrolowana, aby zapewnić bezpieczeństwo Pacjentce.

FAQ

 • Ile zabiegów ginekologii estetycznej należy wykonać?

  Dla uzyskania maksymalnych efektów zalecamy wykonywanie zabiegu w serii od 4 do 8 co 14 dni, minimalna ilość zabiegów ustala się indywidualnie do zaawansowania problemu i potrzeb Pacjenta.

 • Ile czasu trwa jeden zabieg ginekologii estetycznej?

  Pojedyncza sesja zabiegu trwa 45 minut.

 • Jakie są zalecenia po zabiegu ginekologii estetycznej?

  Po zabiegu Pacjentki mogą natychmiast wrócić do codziennych aktywności, ponieważ nie ma okresu rekonwalescencji ani potrzeby czasu na regenerację.

  Aby uzyskać optymalne rezultaty, zazwyczaj zaleca się przestrzeganie zaleceń dotyczących liczby i częstotliwości zabiegów, ustalonych przez specjalistę.

Opinie o zabiegu

Jak wygląda zabieg ginekologii estetycznej?

Podczas zabiegu, głowica urządzenia jest w bezpośrednim kontakcie obszaru pochwy i warg sromowych. Aparat w kontakcie z tkanką daje uczucie przyjemnego ciepła i wywołuje naturalną reakcję organizmu zwaną Remodelingiem Kolagenu.

Dzięki nadprodukcji kolagenu, tkanki stają się bardziej elastyczne, poprawia się nawilżenie błon śluzowych, a wargi sromowe ulegają obkurczeniu.

Dodatkowo, miejscowe podgrzewanie okolicy pochwy przyczynia się do poprawy krążenia krwi i stymulacji unerwionych tkanek, co z kolei przekłada się na zwiększoną satysfakcję seksualną Pacjentek.

Najczęstsze powody,  które mogą wpływać na decyzję kobiet dotyczącą zabiegu ginekologii estetycznej

 • Dyskomfort fizyczny
 • Niepokój związany z wyglądem
 • Zmiany po porodzie lub starzeniu
 • Pragnienie harmonii estetycznej

Zabieg ginekologii estetycznej przy użyciu urządzenia Exilis jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjentki mogą wrócić do codziennych aktywności natychmiast po zabiegu, nie odczuwając żadnego dyskomfortu.

BTL EXILIS ELITE jest urządzeniem medycznym, które zachowuje najwyższe wymogi bezpieczeństwa oraz posiada certyfikat FDA (certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. żywności i leków). Rewolucyjna technologia aparatu Exilis pozwala osiągnąć doskonałe efekty zabiegowe.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu ginekologii estetycznej

 • ciąża
 • choroby nowotworowe ( do 5 lat po ukończeniu leczenia)
 • obecności zastawek bądź stymulatora serca
 • implanty metalowe lub elektroniczne w obszarze zabiegowym
 • skaleczenia lub zapalenia skóry w miejscu kwalifikowanym do zabiegu
 • zakażenie grzybicze lub bakteryjne w miejscu kwalifikowanym do zabiegu
 • zaburzenia psychiczne
 • epilepsja

Cennik - ginekologia estetyczna

Jeden zabieg 690 zł
Pakiet 4 zabiegów2 510 zł
Pakiet 6 zabiegów3 730 zł

Jak możemy Tobie pomóc?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i dostarczyć Ci potrzebne informacje.

Napisz krótko, co Cię interesuje lub jakie masz pytania dotyczące naszych usług.