Potrójna ochrona przed promieniowaniem słonecznym

Jak przygotować się na pierwszą wizytę-3

Potrójna ochrona przed promieniowaniem słonecznym

Światło słoneczne odpowiada za 90% wszystkich oznak starzenia się skóry: zmarszczki, brązowe plamy, szorstkość i utratę jędrności. Dlatego preparaty ochronne z filtrem przeciwsłonecznym, to najważniejszy element pielęgnacji przeciwstarzeniowej, który pozwoli zachować zdrową i młodo wyglądającą cerę.

Temat ochrony przeciwsłonecznej pojawia się zazwyczaj w okresie lata, ale eksperci już od lat edukują, że po kremy z filtrem powinniśmy sięgać przez 365 dni w roku, niezależnie od pogody. Promienie słoneczne docierają do nas nawet w bardzo pochmurne dni. Ponadto, nasza skóra narażona jest także na szkodliwe działanie promieniowania podczerwonego (IR), które powoduje powstawanie wolnych rodników oraz degradację kolagenu, a także promieniowanie niebieskie (HEV) emitowane przez urządzenia elektroniczne, sprzyjające powstawaniu stresu oksydacyjnego, stanów zapalnych i przebarwień.

 

ZAAWANSOWANA OCHRONA 

Dla marki ZO® Skin Health misją jest przywrócenie zdrowia skórze, a jednym z najważniejszych etapów profilaktyki jest skuteczna ochrona przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniami UV. We wszystkich produktach z linii przeciwsłonecznej marki zastosowano technologię Triple-Spectrum Protection®, która zapewnia potrójną ochronę skóry przed wszystkimi rodzajami szkodliwego promieniowania: UVA + UVB, światłem widzialnym HEV (niebieskim) oraz promieniowaniem IR-A. Linia opiera się na zaawansowanych technologiach antyoksydacyjnych, dzięki czemu jeszcze lepiej zabezpiecza skórę przed działaniem szkodliwych czynników środowiskowych.

 

FORMUŁA NA MIARĘ

Produkty z filtrem powinniśmy aplikować kilka razy każdego dnia, dlatego ważny jest komfort ich stosowania. Te formuły powinny odpowiadać potrzebom naszej skóry i dostosowywać się do naszego stylu życia. Preparaty powinny być lekkie, szybko
się wchłaniać i bezproblemowo nakładać. W tym roku marka ZO® Skin Health uzupełniła linię przeciwsłoneczną o dwa nowe, lekkie produkty odpowiednie dla każdego odcienia oraz rodzaju skóry i niezależnie od preferowanego stylu życia: w formule mineralnej – Sheer Fluid oraz wygładzający, żelowy Gel Sunscreen – oba do stosowania na co dzień.
ZO® Skin Health oferuje produkty z filtrem przeciwsłonecznym opracowane w technologii Triple-Spectrum Protection®, które sprawdzą się dla każdego rodzaju oraz odcienia skóry niezależnie od stylu życia.

 

 

W Gabinecie Femininity  pragniemy zapewnić naszym Pacjentom kompleksową opiekę nad skórą, dlatego z wielką pewnością zalecamy renomowane produkty do pielęgnacji domowej, które są dokładnie wyselekcjonowane spośród firm medycznych i kosmetycznych o ugruntowanej reputacji i posiadających przeprowadzone badania kliniczne. Dzięki temu możemy zaproponować najskuteczniejsze rozwiązania, które przyniosą spektakularne efekty.

https://femininity.pl/produkty-do-pielegnacji-domowej/

UdostępniJ: