Oczyszczanie skóry twarzy

IMG_5631 2

Oczyszczanie skóry twarzy

W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Ci innowacyjny zabieg, który sprawia, że Twoja skóra staje się piękniejsza, zdrowsza i pełna blasku.  

Ten dogłębnie oczyszczający, wygładzający, dotleniający i rozjaśniający zabieg to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną poprawić stan swojej skóry. Mowa o zabiegu – Hydradermabrazja kwasowa.

Hydradermabrazja kwasowa to połączenie mechanicznego i chemicznego usunięcia zanieczyszczeń, sebum oraz martwych komórek naskórka przy użyciu urządzenia Innofacial. To niezwykłe połączenie etapów zabiegu daje niesamowite efekty. Już po jednej sesji Twoja skóra będzie idealnie oczyszczona, odświeżona, promienna i zregenerowana.

Na początku zabiegu skóra jest odpowiednio przygotowywana. Pory są otwierane, a wolne rodniki neutralizowane. Dzięki temu Twoja skóra jest lepiej nawilżona i procesy złuszczania naskórka są normalizowane. Następnie przystępujemy do złuszczania obumarłych komórek naskórka, co przyczynia się do dokładnego oczyszczenia porów, usunięcia zaskórników i zmniejszenia widoczności zmian trądzikowych. Na koniec następuje zwężenie porów oraz nawilżenie i łagodzenie skóry.

Najważniejszą cechą Hydradermabrazji kwasowej jest wykorzystanie aktywnych płynów kosmetycznych, a nie wody, jak w przypadku innych podobnych zabiegów. Te preparaty posiadają certyfikat CPNP, co oznacza, że są bezpieczne i skuteczne. Dzięki temu możemy osiągnąć jeszcze lepsze efekty.

Preparaty IS 1, IS 2 i IS 3 używane w trakcie zabiegu mają swoje specjalne działanie. Na przykład, IS 1 zawiera kwas L-mlekowy, który normalizuje procesy złuszczania naskórka i ma właściwości silnie nawilżające. 

IS 2 natomiast zawiera kwas salicylowy, który dokładnie oczyści pory i zmniejszy widoczność zmian trądzikowych. Natomiast IS 3 działa głęboko nawilżająco i regenerująco.

 

 

Hydradermabrazja kwasowa jest bezbolesna, nie wymaga okresu rekonwalescencji i może być wykonana u osób w każdym wieku przez cały rok, również u kobiet w ciąży czy w okresie laktacji.

 

TO DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE DLA KOBIET I MĘŻCZYZN, KTÓRZY PRAGNĄ POPRAWIĆ STAN SWOJEJ SKÓRY

Jeżeli Twoja skóra jest sucha, odwodniona, przetłuszczająca się, z nierównym kolorytem, z delikatnymi przebarwieniami, zanieczyszczona, ze skłonnością do zmian trądzikowych, z niewielkimi zmarszczkami, niedotleniona, pozbawiona blasku, delikatna i wrażliwa, to Hydradermabrazja kwasowa jest dla Ciebie idealnym zabiegiem.

Dodatkowo, jeśli jest potrzeba, możesz powtarzać zabieg co 7-14 dni oraz połączyć go z innymi zabiegami w ramach Terapii łączonej podczas jednej sesji. Możliwości jest wiele, na przykład Mezoterapia mikroigłowa Dermapen, Termolifting, Peeling medyczny PRX-T33 oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci osiągnąć wymarzone efekty.

Zadbaj o swoją skórę już dziś i daj jej to, czego naprawdę potrzebuje. Hydradermabrazja kwasowa to sekret pięknej i zdrowej skóry, który jest dostępny dla Ciebie.

 

Życzymy Ci pięknej i zdrowej skóry!

 

 UdostępniJ: